SAMAN mutfak rafı Baharat Kutusu,Set Ev Koymak Tuz Şeker baharat Yağ Şişesi Depolama raflı dolap Sofra Çatal Bıçak Takımı (Renk : B)

SAMAN mutfak rafı Baharat Kutusu,Set Ev Koymak Tuz Şeker baharat Yağ Şişesi Depolama raflı dolap Sofra Çatal Bıçak Takımı (Renk : B)

Mağazada
₺ 161.20
Malların miktarı:

malzeme : plastik. ★【İşlev】 : Rafların kullanımı rahat, alınması ve yerleştirilmesi kolay, endüktif olarak sıralanmış ve farklı ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi organize edilmiştir. ★【Senaryo】 : masa, oturma odası, mutfak, banyo, otel, restoran, pub, restoran, banyo. ★【Malzeme】 : Yüksek kaliteli mutfak rafları, seçilmiş plastik malzemeler, çok işlemli taşlama malzemeleri kalın, mutfağı daha güvenli ve çevre dostu hale getirir. ★【Senaryo】 : masa, oturma odası, mutfak, banyo, otel, restoran, pub, restoran, banyo. ★【Practical】 : One-stop depolama raf, mutfak küçük muhafızları, ağırlayacak baharat kutuları, sofra, mutfak alet, çekmece depolama ve diğer mutfak malzemeleri, geniş bir kullanım yelpazesi.5 CM Renk : Beyazbu mutfak rafı güçlü basınç direncine, güçlü dokuya, temizlenmesi kolay, kaliteli ve düşük fiyatlı, pratik ve kullanışlıdır. ★【Malzeme】 : Yüksek kaliteli mutfak rafları, seçilmiş plastik malzemeler, çok işlemli taşlama malzemeleri kalın, mutfağı daha güvenli ve çevre dostu hale getirir. ★【Practical】 : One-stop depolama raf, mutfak küçük muhafızları, ağırlayacak baharat kutuları, sofra, mutfak alet, çekmece depolama ve diğer mutfak malzemeleri, geniş bir kullanım yelpazesi. ★【Özellikler】 : Tüm vücut çıkarılabilir tasarımdır, temizlenmesi kolaydır, alt drenaj deliği tasarlanmıştır, havalandırma su değildir, sağlık sınıflandırılır ve saklanır, güzel ve cömert ve pratiktir.Herhangi bir mutfak iyi bir ektir.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler