Duvara Monte ceket askısı Dragonfly Çinko Alaşım Duvar Kanca Dolap Giriş Uydurma Odası duvar askısı Kolu - (Renk: antik gümüş)

Duvara Monte ceket askısı Dragonfly Çinko Alaşım Duvar Kanca Dolap Giriş Uydurma Odası duvar askısı Kolu - (Renk: antik gümüş)

Mağazada
₺ 53.38
Malların miktarı:

Renk : antik gümüş.Paket içerir : Eşleşen vidalarla 1 * duvar kancası. % 100 ve !.Katı çinko alaşımlı çelik malzemeden yapılmış, net ağırlığı yaklaşık 120g. dayanıklı ve pratik.Kurulumu kolay, kullanımı rahat.Renk : antik gümüş.Paket içerir : Eşleşen vidalarla 1 * duvar kancası. % 100 ve !.Katı çinko alaşımlı çelik malzemeden yapılmış, net ağırlığı yaklaşık 120g. dayanıklı ve pratik.Kurulumu kolay, kullanımı rahat.Açıklamaları : %100 ve !Katı çinko alaşımlı çelik malzemeden yapılmış, net ağırlığı yaklaşık 120g. dayanıklı ve pratik.Kurulumu kolay, kullanımı rahat.Yatak odası, mutfak ve kapıların duvarlarında kullanım için mükemmeldir.Çoklu kullanım : El havlusu, mont, şapka, çanta, şemsiye, çamaşır torbası ve anahtarlar için.Güçlü ve güvenilir, Basit ama zarif, herhangi bir modern ev için uygun.Özellikler : Öğe türü : duvara monte palto askılık portmanto Malzeme : çinko alaşımırenk : resim gösterdiği gibikurulum Türü : vidalı delme.Boyut : showing Package şunları içerir : Eşleşen vidalarla 1 * duvar kancası Öğe özellikleri : Özelleştirildi : EVETMODEL numarası : DNS-00497 Pitch-row özellikler : 1 Style : European Material : ıron Diy malzemeleri : Metal İşleme Menşei : Anakara Çin Türü : Mobilya Kolu ve Topuzu Sertifikasyon : CE.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler