IKASEFU Kendinden Yapışkanlı Serigrafi Şablonlar, Mutlu 4 Temmuz Şablonlar Örgü Transferleri Şablon Yeniden Kullanılabilir Desen Şablonlar

IKASEFU Kendinden Yapışkanlı Serigrafi Şablonlar, Mutlu 4 Temmuz Şablonlar Örgü Transferleri Şablon Yeniden Kullanılabilir Desen Şablonlar

Mağazada
₺ 21.98
Malların miktarı:


❤️
Yeniden kullanılabilir Serigrafi Şablonları : Serigrafi şablonunun arkasında,macunun veya mürekkebin kanamasını önlemeye yardımcı olan ve tebeşir macunu boyası, serigrafi mürekkebi vb.
❤️
BASİT kullanım : Kullanımı kolay,önce serigrafi transferlerini soyun ve tebeşir şablonlarını seçilen yüzeye yerleştirin,ardından tebeşir boyasını şablonun üzerine hafifçe sürüklemek için tebeşir macunu sileceği kullanın,şablonlarınızı yüzeyden soyun,son temiz serigrafi transferlerini sulara aktarın ve bu şablonları kurutun.Gibi farklı malzemelerle yüzeyde manipüle edilebilen yapıştırıcı bulunur.
❤️
BASİT kullanım : Kullanımı kolay,önce serigrafi transferlerini soyun ve tebeşir şablonlarını seçilen yüzeye yerleştirin,ardından tebeşir boyasını şablonun üzerine hafifçe sürüklemek için tebeşir macunu sileceği kullanın,şablonlarınızı yüzeyden soyun,son temiz serigrafi transferlerini sulara aktarın ve bu şablonları kurutun.
❤️
İDEAL HEDİYE : Kalıp kesimini doğrudan ailenize ve arkadaşlarınıza hediye olarak verebilir, boş zamanlarınıza çok eğlenebilirsiniz, sadece mutlu DIY sürecinin tadını çıkarın.
Açıklama : Adı : DIY tel örgü elek şablonlar Malzeme : ağ ipliği Boyut : 22 cm x 28 cm/8.
❤️
Kullanım alanları : Şablon, eviniz için tişört yapımı, sweatshirtler, tuvaller, yastık kılıfları, ahşap projeler ve ev yapımı dekorasyonlar için DIY projeleri için idealdir!.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler