PROAİM Koltuk Kolu Dikey 30cm/12” Proaim Turnike Montajı, Yuvarlak Koltuk ve Kapı Dolly ile uyumludur. Alüminyum Güçlü ve Güvenilirdir.

PROAİM Koltuk Kolu Dikey 30cm/12” Proaim Turnike Montajı, Yuvarlak Koltuk ve Kapı Dolly ile uyumludur. Alüminyum Güçlü ve Güvenilirdir.

Mağazada
₺ 2.67
Malların miktarı:

Sağlam Dolly Koltuk Kolu-Çeşitli Boyutlarda Gelir-25 mm Pim montajlı Koltukları Barındırır.Katı Parça CNC Alüminyum Konstrüksiyon-Yüksek Güvenlik Sağlar.Z-şekilli Döner Dikey Kol-Kamera Operatörlerine Esneklik Sunar.Güvenli konumlandırma-Gereksiz hareketi önlemek için kilitlenir. 100 % Müşteri Memnuniyeti Garantisi, Güvenle Satın Alın.Sağlam Dolly Koltuk Kolu-Çeşitli Boyutlarda Gelir-25 mm Pim montajlı Koltukları Barındırır.Katı Parça CNC Alüminyum Konstrüksiyon-Yüksek Güvenlik Sağlar.Z-şekilli Döner Dikey Kol-Kamera Operatörlerine Esneklik Sunar.Güvenli konumlandırma-Gereksiz hareketi önlemek için kilitlenir. 100 % Müşteri Memnuniyeti Garantisi, Güvenle Satın Alın.Dikey Koltuk Kolu, Dolly Turnike platformundaki koltuk direği soketine monte edilir ve tüm endüstri standardı koltukları barındırır.CNC İşlenmiş katı parça yüksek dereceli alüminyum, yüksek güvenlik ve sağlamlık sağlar.Z şeklindeki Dikey Kol, kamera operatörlerine ve/veya asistanlarına kendilerini bebek arabasına yerleştirme esnekliği sağlar ve bebek hareket halindeyken istenmeyen dönmeyi önlemek için yerine kilitlenir.KUTUDA NE VAR Proaim Koltuk Kolu Dikey ÖZELLİKLER Koltuk Kolu Boyutu : 30cm / 12” İnşaat : Ticari sınıf Alüminyum Pim Montaj Çapı : 25mm.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler