Tyoo Halı Kaymaz Minimalizm Kapalı Halı oturma odası halısı Yatak Odası için Uygun Ev Dekorasyon Yemek Odası (Renk : B, Boyut: 150150

Tyoo Halı Kaymaz Minimalizm Kapalı Halı oturma odası halısı Yatak Odası için Uygun Ev Dekorasyon Yemek Odası (Renk : B, Boyut: 150150

Mağazada
₺ 1640.12
Malların miktarı:

★ Günlük bakım : peluşun yönüne göre vakumlayın, kahverengi bir fırça veya plastik fırça ile saat yönünde fırçalayın, saat yönünün tersine fırçalamayın.It yatak ve masa arasındaki boşluğu mükemmel bir şekilde doldurur.24" , 150*150 cm/59. ★ Özellikler : * Durumlar : çocuk oturma odası, kız ve erkek yatak odası, kreş, çocuk oyun odası* Malzeme : Yün halı* Zanaat : el yapımı * Boyut : 100*100 cm/39.* Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, çevrimiçi 24 saat müşteri hizmeti sunuyoruz.* Temizleme talimatları : Lütfen yatak odası halısını temizlemek için makineyi kullanmayın, lütfen kirli kısmı yıkamayı veya silmeyi deneyin, soğuk su ve hafif deterjan kullanın ve ardından düz bir şekilde kurutun.Yatak odalarında veya çocuk oyun odalarında kullanıldığında ayaklarınızı soğuk zeminden uzak tutun. ★ Çok yönlülük : modern paspas halı, oturma odasına, yatak odasına yerleştirilebilir, çocuk oyununa, kadın yogasına, okumaya vb.★ Alt pamuk ve keten malzeme : evcil hayvanların ve çocukların aşınmasını azaltabilir. ★ Memnuniyet Garantisi : Hangi nedenle olursa olsun satın alma işleminizden %100 memnun değilseniz, sizin için doğru yapabilmemiz için lütfen alıcı-satıcı mesajıyla bizimle iletişime geçin.Bu güzel halı, yatak odası veya yatak odası gibi az alana sahip odalar için çok uygundur.37" , 120*120 cm/47.Teşekkür ederim.İyi iletişimi için teşekkürler!* 24 saat içinde teslimatı garanti ediyoruz ve teslim süresi 7-20 iş günüdür.★ Müşteri Hizmetleri : * Ürünün %100 iade veya değişim sağlayacak herhangi bir kalite sorunu varsa, güvenle satın alabilirsiniz.06 " ★ Özellikler : * Aile dostu halılar evde kullanılabilir.* Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-2 cm'lik bir farka izin verin. ★ Güzel : Bu zengin, gerçek renkli baskılı halı göz alıcıdır, her ortama uygundur, çok fazla incelik katar ve tüm odayı vurgular. ★ Yatak odaları veya yatakhaneler için çok uygundur.

Teklifin özellikleri

* Occasions:
children's living room, girls and boys bedroom, nursery, children's playroom
* Material:
Wool carpet
* Craft:
handmade
* Size:
100*100cm/39.37*39.37 , 120*120cm/47.24*47.24 , 150*150cm/59.06*59.06
★ Features:
* Family-friendly carpets can be used at home. When used in bedrooms or children's playrooms,keep your feet away from the cold floor.:
* Cleaning instructions:
Please do not use the machine to clean the bedroom carpet, please try to wash or wipe the dirty part, use cold water and mild detergent, and then dry it flat.
★ Package content:
1 * carpet :
★ Reminder:
* Due to the difference in lighting and display, the color of the item may be slightly different from the picture.:
* Due to manual measurement, please allow a difference of 1-2 cm.:
★ Customer Service:
* If the product has any quality problems, which will provide 100% refund or exchange, can buy with confidence.:
* We provide 24-hour customer service online, if you have any questions, please feel free to contact us.Thanks for its good communication!:
* We guarantee delivery within 24 hours, and the delivery time is 7-20 working days. :

Benzer cümleler