GANFANREN 100 Resimler Cepler Fotoğraf Albümü Geçiş Fotoğrafları Kitap Çantası Çocuk Bellek Hediye Perakende (Renk: Stil Bir)

GANFANREN 100 Resimler Cepler Fotoğraf Albümü Geçiş Fotoğrafları Kitap Çantası Çocuk Bellek Hediye Perakende (Renk: Stil Bir)

Mağazada
₺ 1.00
Malların miktarı:

Harika fotoğraflarınızı yönetmenin ve değerli anılarınızı korumanın şık ve zarif yolu.100 Fotoğraf tutabilir ve iyi durumda tutabilir.Boyutu : yaklaşık 16.5x12. 5x5 cm / 6. 50x4. 92x1. 97 inç (uzunluk x genişlik x kalınlık).Fotoğrafların nemlenmesini ve yaşlanmasını önlemek için dayanıklı ve pratiktir.Noel, Vaftiz, Anneler Günü, bebek duşu, doğum günü, düğün ziyaretçi defteri, fotoğraf saklama, seyahat kaydı veya macera kitabı dahil olmak üzere çeşitli kutlamalar için uygun benzersiz ve zarif hediye fikirleri.Özellik : Harika fotoğraflarınızı yönetmenin ve değerli anılarınızı korumanın şık ve zarif yolu.100 Fotoğraf tutabilir ve iyi durumda tutabilir.Fotoğrafların nemlenmesini ve yaşlanmasını önlemek için dayanıklı ve pratiktir.Noel, Vaftiz, Anneler Günü, bebek duşu, doğum günü, düğün ziyaretçi defteri, fotoğraf saklama, seyahat kaydı veya macera kitabı dahil olmak üzere çeşitli kutlamalar için uygun benzersiz ve zarif hediye fikirleri.şartname : Malzeme : Kağıt + pprenk : gösterildiği gibitip : Albüm eklesayfa sayısı : 50 sayfa (100 sayfa).Her yaprağın her iki tarafı da kullanılabilirkapasite : 100 fotoğrafboyutu : yaklaşık 16.5x12. 5x5 cm / 6. 50x4. 92x1. 97 inç (uzunluk x genişlik x kalınlık) Miktar : 1 parçamanuel ölçüm nedeniyle, lütfen 0-1 cm'lik bir hataya izin verin.Teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki farklar, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!Paket içerir1 parça x albümdayanıklı.

Teklifin özellikleri

Material:
Paper + PP
Color:
as shown
Type:
Insert Album
Number of pages:
50 sheets (100 pages). Both sides of each sheet can be used
Capacity:
100 photos
Size:
about 16.5 x 12.5 x 5cm / 6.50 x 4.92 x 1.97 inches (length x width x thickness)
Quantity:
1 piece
Due to manual measurement, please allow an error of 0-1 cm. Make sure not to mind before bidding.:
Due to the differences between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you!:
Package includes:
1 piece x album:
Durable :

Benzer cümleler