XIAOJIA 12 adet/grup Khakıczech Göktaşı Darbe Cam Boncuk işlenmemiş taş Kristal enerji taşı-6 Adet

XIAOJIA 12 adet/grup Khakıczech Göktaşı Darbe Cam Boncuk işlenmemiş taş Kristal enerji taşı-6 Adet

Mağazada
₺ 0.33
Malların miktarı:

Göndermeden önce sizi uluslararası arama veya e-posta ile bilgilendireceğiz.Taş jeneratörü, enerji jeneratörü, ruhsal gelişim değneği, huzurlu uyku, insanları daha fazla hissettirir happy. Gerçek nakliye süresi sabit değildir ve zaman, kaza, çarpma hareketi vb.Nakliye Yöntemleri ve Nakliye Süresi Hakkında : Tüm paketleri posta veya global ekspres teslimat formu aracılığıyla gönderiyoruz.It Feng Shui, ev hazinesi, ev dekorasyonu, meditasyon, hediyeler vb. Olarak kullanılabilir.Teşekkürler!Ürünler hakkında : 1) Kalite Garantisi - tüm ürünler ambalajlamadan ve göndermeden önce en az iki kez kontrol edilecektir.Göktaşı takıları, insan vücudundaki ve ortamdaki negatif enerjiyi ortadan kaldırmaya ve alan boyunca sağlıklı pozitif enerji akışını teşvik etmeye yardımcı olur.Siparişler hakkında : Sipariş bilgileri hakkında-müşteriler yanlış adres bilgilerini doldururlarsa veya istenen öğe olarak doldurmazlarsa, başka bir öğeye geçmeyi tercih ederler.4) Boyut-gerçek ölçüme göre ayarlanmış, ülkelerin ölçüm seviyesindeki fark nedeniyle biraz boyut farkı hatası olabilir.Avucunuzun boyutuna ve çekim Açısına bağlı olarak, bir hata olacaktır.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bir e-posta göndermekten çekinmeyin, 24 saat içinde cevap vereceğiz, memnun değilseniz, istediğiniz zaman malları iade edin, bize olan güveniniz için teşekkür ederiz. Müşteriler daha hızlı teslimat yapmak istiyorsa, lütfen daha hızlı ekspres seçeneğini seçin ve siparişin değeri toplamda 150 Dolardan azsa ekspres ücreti ödeyin Bazı uzak ülkeler size çok daha pahalıya mal olabilir.

Teklifin özellikleri

Type:
stone:
Material:
Natural:
Moldavite:
Shape:
ball:
Weight:
5g
Package included:
6X:
Note:
We will deliver the goods at random, but we will choose the best one to send to you, thank:
you for your trust and understanding.:
Depending on the size of the palm and the Angle of shooting, there will be an error of:
size. Please see the details of the product weight. Thank you!:
About Products :
1) Quality Guarantee - all products will be checked at least twice before packing and shipping.:
2) Photo of the quartz stones-all the photos are real photography demonstration.:
3) Color show-due to the difference between each screen, the color differences should exist slightly.:
4) Size-set based on the actual measurement, it may be a size difference error slightly due to the difference in measurement level of the countries.:
About the orders:
About order information-if customers fill in the wrong address information or not as the requested item, they prefer to change to any other item. You can send the message on the order page to notify it before .:
About Shipping Methods And Shipping Period :
We send all packages through the postal or global express delivery form. See the details below:
Note:
1. Check the shipping option to choose.:
2. The actual shipping period is not fixed and the delay is normal due to uncontrolled factors, for example, time, accident, strike movement, etc.:
3. If customers want to deliver faster please choose the express faster option and kindly pay the express fee if the value of the order is less than 150 Dollar in total Some distant countries can cost you much more. We will inform you by international call or email before sending. :

Benzer cümleler