Wonder Care Moscow Mule Bakır Kupa El Yapımı 16 Oz %100 Bakır Ayurveda Kulplu Bardaklar. Herhangi bir soğutulmuş içecek için harika!

Wonder Care Moscow Mule Bakır Kupa El Yapımı 16 Oz %100 Bakır Ayurveda Kulplu Bardaklar. Herhangi bir soğutulmuş içecek için harika!

Mağazada
₺ 63.98
Malların miktarı:

100 BAKIR : Wonder Care Moscow Mule Kupa %100 saf bakırdan yapılmıştır.4'LÜ PAKET : Bakır moskova katır kupamız benzersizdir ve unmatched.It yetenekli zanaatkarlar tarafından el yapımıdır India.It pirinç saplı bakır moskova katır kupasıdır.Bakır Moskova Katır Kupası her durum için hediye olabilir : düğünler, yıldönümleri, doğum günleri, yeni eve taşınma partileri, bekarlığa veda veya bekarlığa veda partileri, anneler günü, babalar günü, Sevgililer Günü, Aziz Patric günü, sağdıçlar veya gelin duşları için, Anneler günü, erkekler ve kadınlar için harika bir hediye teşekkür etmek için.Bu moscow mule kupa bakır, çekici bir nokta tutamak tasarımına sahiptir.Noel Partisi ve Yeni Yıl Partisi için kokteyl kupaları için mükemmeldir.Siz ve misafirleriniz için yepyeni bir deneyim.Kokteyl içecekleri için moscow mule bakır kupalarla şenlikli görünmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.Wonder Care, üstün kalite ve işçilikte %100 bakır içecek almak için tek durağınızdır.Günlük ihtiyaçlarınız için saf bakır ürünler sunmayı hedefliyoruz.Tüm bakır içecek ürünlerimiz Hindistan'da üretilmektedir.Özellikle ev ve mutfak koleksiyonunuza estetik güzellik katmak için tasarlanmıştır.Bakır içecek eşyalarımız arasında Moskova katır kupaları, Bakır şişeler, pipetler, sürahiler, tanklar vb. Bulunur.Moskova katırı, votka, baharatlı zencefilli bira ve limon suyuyla yapılan, bir dilim veya limon dilimi ile süslenmiş bir kokteyldir.MOSKOVA KATIRI nasıl İÇİLİR?.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler