TheNamiCollection Çerçeveli alçı duvar sanatı-altın çerçeveli beyaz dokulu 3D boyama / Modern, boho ev için estetik duvar sanatı dekoru

TheNamiCollection Çerçeveli alçı duvar sanatı-altın çerçeveli beyaz dokulu 3D boyama / Modern, boho ev için estetik duvar sanatı dekoru

Mağazada
₺ 3.33
Malların miktarı:

✨ HER ALAN için MÜKEMMEL BOYUT : boya boyutu, 13x20 inç (33x50cm).Lütfen alanınızı dikkatlice ölçtüğünüzden ve en iyi uyumu sağlamak için boyutları kontrol ettiğinizden emin olun.
? YÜKSEK KALİTE : Bu eşsiz ve el yapımı bir palet bıçağı sıva duvar sanatı resmidir.Her resim %100 el boyamasıdır.Her resim %100 elle boyandığından, resminiz bir tür ve gerçekten eşsizdir, bu nedenle alçı duvar sanatı resminizde fotoğraflarımıza kıyasla hafif farklılıklar olabilir.
?ESTETİK tasarım : Bu tablo, küratörlüğünde beyaz sıva, 3 D dokular ve altın çerçeve dengesi ile modern boho, yüzyıl ortası modern, minimalizm ve boho şıklığın mükemmel karışımıdır.Tasarım minimalist, renk sade ve zarif.Bu mükemmel bir duvar resimleri resim için oturma odası, yatak odası, mutfak, ofis, otel, yemek odası, banyo, bar.
? KOLAY KURULUM : Gerilmiş ve çerçeveli dekoratif tuval yağlıboya tablolar ev dekorasyonu duvar dekoru için hazırdır, her panelin kutunun dışına kolayca asılabilmesi için çerçevenin arkasına monte edilmiş bir kancası vardır.
GIFT MÜKEMMEL HEDİYE : Yeni eve taşınma hediyesi, sevgililer günü, doğum günü veya herhangi bir kutlama türü olsun-bu, herhangi bir ev dekorasyonu sevgilisi için mükemmel bir hediye olacaktır.Arkadaşlarınıza veya ailenize estetik tasarım armağanı verin .
SATISFACTION %100 MEMNUNİYET : Bu iş sadece geçim kaynağımız değil, tutkumuzdur.Herhangi bir nedenle alçı duvar sanatı resminizden memnun değilseniz, %100 memnuniyet garantimiz vardır.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler