MAIWO M. 2 NVMe SATA Teksir, M. 2 ssd'den USB'ye Çift Bölmeli Klonlayıcı Muhafazası, Çevrimdışı Klon Kopyalama İşlevini Destekler (K2022CL)

MAIWO M. 2 NVMe SATA Teksir, M. 2 ssd'den USB'ye Çift Bölmeli Klonlayıcı Muhafazası, Çevrimdışı Klon Kopyalama İşlevini Destekler (K2022CL)

Mağazada
₺ 343.80
Malların miktarı:

Çevrimdışı klonlama işlevi.Alüminyum alaşımlı kabuk kullanılır ve uzun süre verimli ısı dağılımı ve daha kararlı veri iletimi için silikon ısı emici eklenir.1 arabirimi USB 3.Bozuk sektör olmadığından emin olmak için kopyalamadan önce SSD'yi bir kez tarayın. 【Hız】 : USB Tip-C 10 Gbps'ye kadar destekler.1 Gen1 ile birlikte gelir. sürücüleri klonlarken bilgisayarınıza giden USB kablosunu çıkarın. SATA / NVMe Çoğaltıcımızı takarken iki SSD diskinin bilgisayarda tanınabildiğinden emin olun. 2 SSD'yi destekler.Destek Windows; MAC OS; Linux sistemi. 2 SSD muhafaza çoğaltıcısı, 2 M.Klonu çalıştırmadan önce, önce sabit diskin şifresini çözmeniz gerekir.Alüminyum alaşımlı kabuk. 2 SSD okuyucuyu destekler ve aynı anda yazar. 【 Sabit Disk Boyutu】 : M. Yepyeni SSD sürücüsü için sürücüyü bulamayabilir, çünkü yepyeni SSD sürücüsü ilk kullanımdan önce biçimlendirilmelidir. Çevrimdışı Klonlama İşlevi bilgisayara bağlanamaz.Bu sabit disk çoğaltıcı, C'den C'ye kablo, A'dan C'ye kablo ve 5 V-3 A güç adaptörü ile donatılmıştır.Do çalışma sırasında SSD'ye dokunmayın.LED göstergesi, çalışma durumunu kolayca bilmenizi sağlar. Bazı PC'ler yalnızca maksimum hızı 5 Gbps olan USB 3.Yalnızca çevrimdışı klonu destekler. Cihazın ısınması normaldir, çünkü yüksek hızlı NVMe M. SSD durumu : ssd'de bozuk bir sektör varsa kopyalama durabilir. Çevrimdışı Klon Çoğaltıcıyı kullanırken, ‘2’ SSD'nin kapasitesi ‘1’ SSD'nin kapasitesinden daha büyük olmalıdır, aksi takdirde klon tamamlanamaz.Aletsiz kurulum tasarımı.Ayrıca SSD sürücü bölümünü de yapmanız gerekir.no sürücüler gerekli.10 Gbps iletim hızı.Nvme'ye kolay kurulum SATA. 10 Gbps veri aktarım hızını elde etmek için PC'nizdeki USB 3.Değilse, klonlayamazdı. 2 NVMe SSD 2230/2242/2260/2280 için bu M.SSD'yi çıkarmanız gerekiyorsa, lütfen önce gücü çekin ve ardından SSD'yi çıkarın. 3 dakikalık akıllı uyku.

Teklifin özellikleri

Benzer cümleler